<

Apie mus

ErumAqua.lt – tai šiuolaikiška specializuota internetinė parduotuvė, priklausanti įmonei UAB „Erum International“. Nuo pat 2010 m. užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba  įranga, reikalinga dekoratyviniams tvenkiniams, baseinams, fontanams ir akvariumams, todėl galite būti tikri, kad perkate iš šios srities profesionalų.

Mūsų siūlomi šiuolaikiški, patikimi aeratoriai ir orapūtės (dar žinomi kaip burbuliatoriai ar tiesiog oro kompresoriai), fontanai, vandens siurbliai ir filtrai, akvariumai, biopreparatai, vandens žarnos, plėvelės, geotekstilė, PVC ir PP vamzdžiai ir jungtys, atsparios vandeniui LED lempos, halogeniniai lauko ir povandeniniai šviestuvai bei kitos vandens telkiniams reikalingos prekės – kiekvienam klientui padės susikurti savo svajonių kampelį prie vandens, kuriame būtų puiki terpė įvairios vandens floros ir faunos auginimui. 

Daugelį prekių vežame be tarpininkų tiesiai iš gamintojų, todėl prekes galime pasiūlyti už geriausią kainą. 

Jei turite klausimų, mūsų specialistai ne tik patars, bet ir padės išsirinkti prekę pagal jūsų individualius poreikius. Užsisakydami norimą baseinų,  tvenkinių ar akvariumų įrangą internetu, sutaupysite laiko ir pinigų!