<
Tvenkinio vakuuminis siurblys (šlapiam/sausam), AquaForte hover image

Tvenkinio vakuuminis siurblys (šlapiam/sausam), AquaForte

146,48€

4 viename: Tvenkinio ir baseino valymas, šlapiam ir sausam valymui. 35 litrų talpa. Patogus transportavimas. Automatinis nusausinimas. 1400 W, dydis 36 x 36 x 60 cm. Įeina 3 siurbimo ..

Vakuuminio siurblio maišelis sausam valymui, Aquaforte

Vakuuminio siurblio maišelis sausam valymui, Aquaforte

6,59€

Pakaitinis popierinis maišelis dulkėms, skirtas Aquaforte vakuuminiam siurbliui, naudojant jį sausuoju būdu - pvz., siurbiant kiemo trinkeles, terasą ir panašiai...

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 3 hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 3

540,66€

Galingas „Pondovac 3“ variklis leidžia pašalinti tvenkinio atliekas ir lapų šiukšles, taip pat gali būti naudojamas ištraukti siūlinius dumblius naudojant specialų pridėtą antgalį. Siurbkite be pertra..

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 4 hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 4

715,88€

Siurblys tvenkinio, kūdros ar ekobaseino valymui - dėka įvairių komplekte esančių antgalių tiks ne tik dugnui, bet ir paviršiuje plaukiojantiems lapams bei siūlinių dumblių kuokštams susiurbti. Siurbl..

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 5 hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac 5

1 167,59€

„Oase“ sukūrė šį galingą vakuuminį tvenkinio siurblį, kad tvenkiniai ir baseinai būtų valomi kiek įmanoma geriau. Siūloma išpumpuotų atliekų išleidimo anga, užtikrinanti, kad nešvarų vandenį būtų gali..

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac Classic hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac Classic

325,54€

„Oase Pondovac“  yra specialiai suprojektuotas klasikinis tvenkinio dumblų siurblys, kuris išsiurbdamas gali iš tvenkinio pašalinti iki 10 mm dydžio nešvarumus, dumblius, siūlinius dumblius, negy..

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac Premium hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys OASE Pondovac Premium

6 508,60€

Aukščiausios klasės vakuuminis tvenkinių siurblys, kurio siurbimo greitis yra 20 000 litrų per valandą (daugiau nei dvigubai didesnis už bet kurio konkurento greitį). Dėl integruoto didelio našumo pom..

Vakuuminis tvenkinio siurblys PC-8000, HAILEA hover image

Vakuuminis tvenkinio siurblys PC-8000, HAILEA

240,67€

Vakuuminis siurblys tvenkinio valymui PC8000, 155W (8000 l/val.). Maksimalus aukštis - 3,8m. Visiška judėjimo laisvė be sudėtingos įrangos. Galingas siurbimas. Įrenginys gali išlaikyti dideles daleles..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)