<
Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 10000, AQUAEL hover image

Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 10000, AQUAEL

241,89€

„KLARJET“ filtrų rinkinys skirtas montuoti už vandens tvenkinių, jų pakrantėse ar virš krioklio šaltinio.STANDARTINIO PAKETO TURINYSStandartiniame KLARJET filtrų rinkinyje yra filtras, suderinamas AQU..

Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 15000, AQUAEL hover image

Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 15000, AQUAEL

358,16€

„KLARJET“ filtrų rinkinys skirtas montuoti už vandens tvenkinių, jų pakrantėse ar virš krioklio šaltinio. STANDARTINIO PAKETO TURINYS Standartiniame KLARJET filtrų rinkinyje yra filtrai, suderinami AQ..

Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 5000, AQUAEL hover image

Fontano UV filtravimo rinkinys KLARJET 5000, AQUAEL

215,73€

„KLARJET“ filtrų rinkinys skirtas montuoti už vandens tvenkinių, jų pakrantėse ar virš krioklio šaltinio. STANDARTINIO PAKETO TURINYS Standartiniame KLARJET filtrų rinkinyje yra filtras, suderinamas A..

Komplektas Bio Baseinui Plug & Swim Type 5, AQUAFORTE hover image

Komplektas Bio Baseinui Plug & Swim Type 5, AQUAFORTE

15 690,68€

Idealus sprendimas profesionaliam ir kompaktiškam bio baseino filtravimui! Ši filtro sistema tiekiama visiškai surinkta ant plastikinio padėklo su HDPE galine dalimi. Prie jungties dėžutės reikia prij..

Pilnas filtravimo komplektas 40m³ Plug & Play Inground Type II, AQUAFORTE hover image

Pilnas filtravimo komplektas 40m³ Plug & Play Inground Type II, AQUAFORTE

4 003,37€

Idealus sprendimas paprastam ir kompaktiškam (plaukimo) tvenkinių filtravimui! Ši filtro duobė tiekiama visiškai surinkta iš labai profesionalios kokybės poliesterio, stiklo pluošto ir gelio dangos. D..

Pilnas filtravimo komplektas 75m³ Plug & Play Inground Type II, AQUAFORTE hover image

Pilnas filtravimo komplektas 75m³ Plug & Play Inground Type II, AQUAFORTE

4 182,69€

Idealus sprendimas paprastam ir kompaktiškam (plaukimo) tvenkinių filtravimui! Ši filtro duobė tiekiama visiškai surinkta iš labai profesionalios kokybės poliesterio, stiklo pluošto ir gelio dangos. D..

Tvenkinio filtracijos komplektas: SICCE Green Reset 100 slėginis tvenkinio filtras su UV-C lempa + siurblys SICCE EKO Power 12 hover image

Tvenkinio filtracijos komplektas: SICCE Green Reset 100 slėginis tvenkinio filtras su UV-C lempa + siurblys SICCE EKO Power 12

850,51€

Pilnas tvenkinio vandens filtravimo komplektas, tinkamas tvenkiniams, kūdroms, eko baseinams iki 35m3 (arba 18m3, jei juose yra žuvų). Rinkinį sudaro itin paprasto aptarnavimo slėginis filtras ir gali..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)