<
Antgalis žarnai Jet spray, Claber 8617 hover image

Antgalis žarnai Jet spray, Claber 8617

5,47€

Aukštos kokybės universalus purkštukas, atspindintis puikią „Claber“ sėkmę šioje srityje. Kompaktiškas ir praktiškas, todėl jūs galite lengvai sureguliuoti vandens srovę neiššvaistydami nė lašo: nuo p..

Automobilio plovimo šepetys "Wippy soft", Claber 8843

Automobilio plovimo šepetys "Wippy soft", Claber 8843

39,57€

Patogus ir lengvai naudojamas kiekvienam plovimo poreikiui. Apvalus šerelių profilis: maksimalus patogumas ir lengvas valymas. Tvirta šepetėlio galva su sintetiniais šeriais, užtikrinančiais gerą valy..

Automobilio plovimo šepetys "Wippy", Claber 8774 hover image

Automobilio plovimo šepetys "Wippy", Claber 8774

13,46€

Plovimo šepetys plovimui lauke, idealiai tinka plauti automobilius, kemperius, valtis ar sodo baldus, išnaudojant vandens valymo galimybes. Su minkštais šereliais, skirtais valyti, nesubraižant pavirš..

Ilgas purkštuvas laistymui, Claber 8922 hover image

Ilgas purkštuvas laistymui, Claber 8922

26,95€

Dušo lankelis su prailginimu bei neslystančia rankena, idealiai tinka švelniai ir tiksliai laistyti, įskaitant augalus, kuriuos sunku pasiekti su įprastais purkštuvais. Tvirtas, lengvai ir patogiai va..

Purškimo pistoletas "Precision" laistymui, Claber 9561 hover image

Purškimo pistoletas "Precision" laistymui, Claber 9561

14,42€

Purškimo pistoletas su nauja anatomine gumos rankena, garantuojantis nepriekaištingą sukibimą net šlapiomis rankomis,  ir patogiu priekiniu įjungimo-išjungimo srauto mygtuku. Rankenėlė gale sureg..

Purškimo pistoletas laistymui, Claber 8756 hover image

Purškimo pistoletas laistymui, Claber 8756

9,99€

Profesionalios kokybės purškiamas pistoletas visiems jūsų laistymo poreikiams patenkinti. Kompaktiškas ir tvirtas, lengvai ir patogiai valdomas, leidžia bet kuriuo metu sureguliuoti vandens srovę ir u..

Purškimo pistoletas ”Ergo” laistymui, Claber 8539 hover image

Purškimo pistoletas ”Ergo” laistymui, Claber 8539

11,82€

Purškimo pistoletas su ergonomiška rankena visiems jūsų laistymo poreikiams patenkinti. Kompaktiškas ir tvirtas, lengvai ir patogiai valdomas, leidžia bet kuriuo metu sureguliuoti vandens srovę ir užf..

Purškimo pistoletas ”Ergo” laistymui, Claber 8541 hover image

Purškimo pistoletas ”Ergo” laistymui, Claber 8541

14,90€

Purškimo pistoletas su ergonomiška rankena, idealiai tinka gėlių lovoms ir vazoniniams augalams laistyti, turėdamas lengvą, švelnų ir vienodą lietaus poveikį. Tvirtas, lengvai ir patogiai valdomas, le..

Purškimo pistoletas ”Garden” laistymui, Claber 9373 hover image

Purškimo pistoletas ”Garden” laistymui, Claber 9373

14,90€

Daugiafunkcinis purškimo pistoletas, idealiai tinkantis visiems jūsų drėkinimo poreikiams sode, leidžia akimirksniu pasirinkti vieną iš 4 skirtingų purkštukų, sukant priekinę užrakto veržlę: nuo pilna..

Purškimo pistoletas „Multi-Jet“ laistymui, Claber 9563 hover image

Purškimo pistoletas „Multi-Jet“ laistymui, Claber 9563

20,88€

Daugiafunkcinis pistoletas su nauja anatomine gumos rankena ir patogiu priekiniu įjungimo-išjungimo srauto mygtuku. Rankenėlė gale sureguliuoja vandens srovės stiprumą. Užrakto veržlė guminiu pamušalu..

Reguliuojamas automobilio plovimo šepetys "Wippy turbo", Claber 8841

Reguliuojamas automobilio plovimo šepetys "Wippy turbo", Claber 8841

57,78€

Puikus valymo šepetys pritaikytas naudojant minimalias pastangas. Vidinis besisukantis šepetys, varomas efektyvaus rotoriaus ir pavarų, sukuria galingą sūkurį, kuris plauna ir valo pats, be pastangų i..

Sodo dušas "Malibu", Claber 8956 hover image

Sodo dušas "Malibu", Claber 8956

43,05€

Gaivus dušas su trikojo atrama užima labai mažai vietos. Išardomas sodo, stovyklavietės ir balkono dušas iš nerūdijančio aliuminio. Svirties spaustukas aukščio reguliavimui, vandens srauto vožtuvui re..

Spiralinės žarnos rinkinys Kit Basic 10 m, Claber 9034

Spiralinės žarnos rinkinys Kit Basic 10 m, Claber 9034

40,78€

Spiralinė žarna puikiai tinka naudoti balkonuose, terasose, nedideliuose soduose, laivuose ir stovyklavietėse. Medžiagų kokybės ir spiralinės atminties dėka, net ir naudojant žarną ilgą laiką ji visad..

Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (viso puslapių - 1)