<
Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT 3L, AQUAEL hover image

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT 3L, AQUAEL

19,43€

Akvariumo substratas augalams H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT dirvožemio augalams. Jį sudaro juodos granulės, kurių skersmuo yra nuo 1 iki 4 mm. Substrate yra tik natūralūs organiniai komponentai. „HELP ..

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT 8L, AQUAEL hover image

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT 8L, AQUAEL

41,29€

Akvariumo substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANT dirvožemio augalams. Jį sudaro juodos granulės, kurių skersmuo yra nuo 1 iki 4 mm. Substrate yra tik natūralūs organiniai komponentai. „HELP ADVANCED ..

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL SHRIMP 3L, AQUAEL

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL SHRIMP 3L, AQUAEL

16,31€

Akvariumo substratas krevečių rezervuarams HELP ADVANCED SOIL SHRIMP yra specialiai sukurtas krevečių rezervuarams. Jį sudaro reguliariai formuojamos juodos kruopos, kurių grūdelių dydis yra apie 2,5 ..

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL ORIGINAL 8L, AQUAEL

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL ORIGINAL 8L, AQUAEL

31,85€

HELP ADVANCED SOIL ORIGINAL yra profesionalus vandens rezervuarų, įskaitant šiuo metu populiarius natūralius akvariumus, substratass. Jis yra įprasto juodo žvyro, kurio grūdelių skersmuo yra nuo 1 iki..

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL ORIGINAL 3L, AQUAEL

Substratas H.E.L.P. ADVANCED SOIL ORIGINAL 3L, AQUAEL

13,62€

HELP ADVANCED SOIL ORIGINAL yra profesionalus vandens rezervuarų, įskaitant šiuo metu populiarius natūralius akvariumus, substratus. Jis yra įprasto juodo žvyro, kurio grūdelių skersmuo yra nuo 1 iki ..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)