<
https://erumaqua.lt/image/cache/catalog/blog/2024/Laistymo%20projektavimas-960x540.png
user image

Laistymo sistemų projektavimas - nuo ko pradėti

  • 08 Jul 2024
  • |   0 Komentarai

Vejos laistymo sistemos montavimas yra svarbus žingsnis norint užtikrinti sveiką ir žalią veją visą sezoną. Štai pagrindiniai žingsniai, kaip tai padaryti:

  1. Planuoti sistemą: Išmatuokite vejos plotą ir suplanuokite, kur bus įrengti purkštuvai, kad apimtų visą teritoriją. Apsvarstykite vandens šaltinio vietą ir kaip jį prijungsite prie sistemos.

  2. Pirkti reikalingas dalis: Įsigykite vamzdžius, purkštuvus, jungtis, vožtuvus ir valdiklį. Įsitikinkite, kad turite visus reikalingus įrankius montavimui.

  3. Įrengti vamzdyną: Iškaskite tranšėjas pagal planą, kur bus klojami vamzdžiai. Tranšėjų gylis turėtų būti pakankamas, kad vamzdžiai būtų apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų ir šalčio.

  4. Sumontuoti purkštuvus: Prijunkite purkštuvus prie vamzdžių ir užtikrinkite, kad jie būtų tinkamai sureguliuoti, kad apimtų visą reikiamą plotą be persidengimų.

  5. Prijungti valdiklį ir vožtuvus: Įrengę vamzdyną ir purkštuvus, prijunkite vožtuvus prie valdiklio, kuris kontroliuos laistymo laiką ir trukmę.

  6. Patikrinti sistemą: Paleiskite sistemą ir patikrinkite, ar visi purkštuvai veikia tinkamai, ar nėra nuotėkų ir ar visa veja gauna pakankamai vandens.

  7. Suprogramuoti valdiklį: Nustatykite valdiklio laiką ir laistymo dažnumą pagal jūsų vejos poreikius ir oro sąlygas.

Laistymo sistema padeda sutaupyti laiką ir užtikrina, kad veja bus laistoma tolygiai ir efektyviai. Tinkamai įrengus ir prižiūrint sistemą, jūsų veja bus sveika ir žaliuojanti visą sezoną.