<

Orapūtė OXYBOOST APR-300 PLUS, AQUAEL


 • Gamintojas:Aquael
 • Prekės kodas: A3AG075
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
 • Sandėlyje: 4 vnt.

 • 19,14€

 • Vartotojo instrukcija • Orapūtė OXYBOOST APR-300 PLUS, AQUAEL

  Aeratoriai/membraniniai siurbliai „AQUAEL OXYBOOST PLUS“ tęsia 30 metų „Aquael“ membraninių aeratorių gamybos tradicijas. Palyginti su kitais konkuruojančiais prietaisais, jie išsiskiria moderniu dizainu, puikiu apdirbimu ir dideliu produktyvumu.

  Aeratorių liniją „OXYBOOST PLUS“ sudaro keturi modeliai: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, AP 200 PLUS ir APR 300 PLUS. Skaičiai atitinka maksimalų atitinkamo prietaiso veikimą, išreikštą litrais oro, kurį per jį galima perpumpuoti per vieną valandą. 100 ir 150 modeliai turi vieną išleidimo angą, o 200 ir 300 modeliai - du lizdus. APR modeliuose sklandžiai galima reguliuoti naudodamiesi patogiu ciferblatu, esančiu viršutinėje prietaiso korpuso dalyje. Naujo aeratoriaus korpusas pasižymi aptakiu juodai baltu dizainu. Dėl suapvalintos disko formos prietaisą lengva išlaikyti švarų.

  OXYBOOST PLUS aeratoriai gaminami labai atsargiai, naudojant šiuolaikines gamybos technologijas. Verta pabrėžti, kad, skirtingai nei dauguma rinkoje esančių membraninių aeratorių, jie gaminami Europos Sąjungoje, nes visas gamybos ciklas atliekamas AQUAEL gamykloje Lenkijos Suvalkų mieste. Tai reiškia, kad priedų, tokių kaip membranos ar stūmoklio blokai, visada yra sandėlyje.

  Nepaisant didelio našumo, OXYBOOST PLUS membraniniai siurbliai sunaudoja mažai energijos (2,2–2,5 W). Jie idealiai tinka nepertraukiamam darbui kaip aeraciniai įtaisai (rekomenduojame juos naudoti kartu su apšviestais AQUAEL AIR LIGHTS purkštukais, siekiant išskirtinio dekoratyvinio efekto) arba kaip įprastų kempinių filtrų ir povandeninių filtrų. Jūs netgi galite juos naudoti jūrų akvariumuose kartu su paprastu vamzdžių skimeriu.

  Išmatavimai
  Galia, W 0-15
  Tipas
  Modelis OXYBOOST

  Žymos: orapūtė, oxyboost, apr-300, plus, aquael, įranga, akvariumams įranga įranga Įranga