<

Akvariumo išorinis filtras Versamax FZN-2, AQUAEL


 • Gamintojas:Aquael
 • Prekės kodas: A3AB192
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
 • Sandėlyje: 1 vnt.

  • 28,21€

  • 30,20€
 • Vartotojo instrukcija • 5,12€
  Kiekis
  6,78€
  Kiekis
  5,56€
  Kiekis

  Akvariumo išorinis filtras Versamax FZN-2, AQUAEL

  VERSAMAX yra išorinis pakabinamas filtras, skirtas filtruoti ir aeruoti vandenį įprasto dydžio ir nanoakvariumuose. Dėl didelio pralaidumo filtras garantuoja intensyvų akvariumo vandens filtravimą, tačiau tam reikia labai mažai vietos. Filtras yra labai tylus ir jį lengva naudoti. VERSAMAX filtrai gali būti naudojami vandens talpyklose, kurių talpa yra nuo 50 iki 300 litrų.

  Standartinio paketo komponentai
  Kiekvienoje pakuotėje yra filtro dangtelis, pratekantis įrenginys ir talpa filtravimo terpėms su kempinės kasete. „VERSAMAX“ filtras yra visiškai nepralaidus vandeniui, nes visas indas pagamintas iš vientisos dalies.

  Veikimo būdas
  Pakabinkite filtrą ant akvariumo sienos taip, kad įsiurbimo vamzdis būtų bako viduje, o siurblio korpusas - išorėje. Paleidimo metu užpildykite filtro talpyklą vandeniu ir įkiškite jungiamąjį laidą į maitinimo tinklą. Netrukus po aktyvavimo tinkamai surinktas filtras išsiurbs orą iš siurbimo sistemos ir pradės pumpuoti vandenį iš akvariumo. Siurbimo galią galima reguliuoti plačiu diapazonu, naudojant ratuką, esantį srauto įtaiso viršuje.

  Siurblys ima vandenį iš apatinės vandens talpyklos dalies, šalia vanduo teka per filtro kasetes ir galiausiai išleidžiamas atgal į akvariumą. Filtravimo krepšeliai sukurti taip, kad būtų lengviau pakeisti kasetes.

  Filtro pralaidumą galima reguliuoti naudojant ratuką, esantį srauto įtaiso viršuje. Filtro nuolydžio kampas taip pat yra reguliuojamas.

  Filtruoti laikmenas
  Standartiniame VERSAMAX filtro kasečių rinkinyje yra kempinės kasetė, pagaminta iš specialios kempinės be fenolio. Tai ypač palankus bakterijų kultūrų, naudojamų pašalinti vandens organines priemaišas, augimo substratas. Tokiu būdu efektyvus mechaninis filtravimas papildomas puikiu biologiniu filtravimu.

  Filtravimo kasetes galima laisvai derinti arba pakeisti kitomis filtravimo medžiagomis biologiniam ar cheminiam filtravimui. Pvz., Galite sujungti biologinio filtravimo kasetes su kempine mechaniniam filtravimui. Įsitikinkite, kad atskiros terpės yra išdėstytos vienodais sluoksniais abiejose filtro krepšelių dalyse.

   

  FZN-1

  FZN-2

  FZN-3

  FZN-MINI

  Akvariumo talpa (L)

  20 - 100

  40 - 200

  80 - 300

  10 - 40

  Galia (W)

  7,2

  7,2

  9,8

  4,3

  Efektyvumas (L/h)

  500

  800

  1200

  230

  Krepšelių skaičius (vnt)

  2

  2

  2

   

  Matmenys cm (plotis x gylis x aukštis)

  16x13x22,5

  22,5x15x23,5

  28,8x16x23,5

  12x9x9

  Našumo koregavimas

  Mechaninės laikmenos rinkinyje

  Dydis
  Vandens telkinio dydis, l 101-300
  Tipas
  Filtro pralaidumas, l/val. 401-1000
  Modelis Versamax

  Žymos: akvariumo, išorinis, filtras, versamax, fzn-2, aquael, įranga, akvariumams įranga įranga Įranga